O naszej firmie

Firma WAWA-BRUK specjalizuje się w wykonywaniu usług brukarskich. Zawsze stawiamy na wysoką jakość oferowanych usług oraz profesjonalną obsługę Klienta.

Dlaczego my?

Doświadczenie

Działamy na rynku od wielu lat nieustannie rozwijając nasze możliwości.

Fachowy zespół

Zespół złożony z profesjonalistów sprawnie wykona każde zlecenie

WAWA BRUK – Kim jesteśmy?

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie wykorzystuje je dla dobra i zadowolenia klientów, pomagając i doradzając na każdym etapie realizacji inwestycji.

Każdy klient to dla nas dodatkowe doświadczenie, z którego czerpiemy, aby świadczyć jak najlepsze usługi brukarskie.

Podążając za aktualnymi trendami, przyjmujemy nie tylko standardowe zlecenia. Realizujemy również profesjonalną budowę dróg, ulic i autostrad.

Fachowo wykonujemy również magazyny oraz hale firmowe.

Co nas wyróznia?

9

Kompleksowa realizacja

Nasi wykwalifikowani pracownicy nieustannie poszerzają swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach i kursach ponieważ wykwalifikowana kadra pracownicza jest w stanie realizować projekty efektywnie i sprawnie nowoczesne na najwyższym poziomie.

9

Wykonamy każde zlecenie

Wykonujemy również inwestycje po budowę ulic i chodników miejskich. Naszych klientów i dopasowujemy zakres Naszych usług do ich bieżących potrzeb. Swoje usługi świadczymy głównie na terenie województwa mazowieckiego. 

Lat doświadczenia

Zrealizowanych projektów

Na dzień dzisiejszy najwięcej inwestycji wykonujemy w Warszawie i okolicach.  Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz do kontaktu z naszą firmą!

Kontakt z nami

2 + 15 =

WAWA-BRUK
Grzegorz Nieszporek

 

ul. Ludowa 92, 42-215 Częstochowa

+48 608-069-408

biuro@wawabruk.pl